Tęcza Zręcin 1-1 Jasiołka Hankówka - Brzyszczki

• autor: Ziko1991, 2009-08-24 10:02
Tęcza zremisowała w 3 kolejce na własnym boisku z Jasiołką Hankówką ... Był to już drugi remis w drugim spotkaniu Tęczy na własnym boisku ...
Tęcza Zręcin 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Bramka : Damian Żołna 80 min. - wolny .

Żółte kartki : B.Jachym (za faul), T.Woźniak (za faul), D.Wąchała (dyskusje z sędzią), W.Żołna (za faul).

Tęcza : Dranka - B.Jachym ( Łukasz Wilk 75 '), Limberger, Bałuka, Woźniak - Wąchała, Damian Żołna, M.Foremny, Ćwiąkała - Rodzinka ( Kamil Socha 52 '), Wojciech Żołna.

Niestety Tęcza po raz drugi w tym sezonie zremisowała na własnym boisku. Mecz od początku spotkania był wyrównany, ze wskazaniem na Tęczę która stworzyła kilka dogodnych sytuacji. W 10 minucie mocny strzał Marcina Foremnego z 16 metrów był minimalnie niecelny. Następnie szczęścia zabrakło Wojtkowi Żołnie, którego strzał był o kilka centymetrów chybiony. W 38 minucie Jasiołka po raz pierwszy zagroziła poważniej bramce strzeżonej przez Konrada Drankę, który bronił w tym meczu z powodu kontuzji Zbigniewa Mędrka, lecz strzał napastnika gości był niecelny. Kilka minut później z 20 metrów uderzył Bałuka , ale golkiper gości bez problemu obronił jego strzał. W 45 minucie , obrońcy gości wybili piłkę na 20 metr i nadbiegający  Damian Wąchała mocno uderzył z lewej nogi, jednak piłka po rykoszecie o centymetry minęła bramkę .
Druga połowa zaczęła się od ataków gości. W 55 minucie zawodnik gości zdecydował się na strzał z 25 metrów i przelobował Drankę, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Tęcza od tego momentu rzuciła się do ataków, natomiast goście groźnie kontratakowali. W 60 minucie po rzucie rożnym głową strzelał Damian Żołna, jednak jego strzał był niecelny. Goście dwukrotnie strzelali z za pola karnego, jednak w obu przypadkach dobrze zachował się Dranka. W 70 minucie groźny strzał Kamila Sochy został zablokowany przez obrońców gości. W 80 minucie Damian Żołna z ponad 25 metrów mocnym strzałem z rzutu wolnego doprowadził do remisu. Od tego momentu gra się zaostrzyła, a Tęcza atakowała coraz groźniej. Chociaż kilkakrotnie kotłowało się w polu karnym gości, to wynik już nie uległ zmianie i obydwie drużyny musiały zadowolić się z podziału punktów.

autor: Ziko1991 2009-08-24 10:28:08

Profil Ziko1991 w Futbolowo kompleks własnego boiska ?? :]