LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Aktualności

Juniorzy na remis, wygrana trampkarzy !

• autor: Ziko1991, 2009-08-27 00:10
Juniorzy Tęczy zremisowali z Klimkówką 4-4, natomiast trampkarze pokonali swojego rywala 3-2.
JUNIORZY

TĘCZA ZRĘCIN 4-4 Karpaty Klimkówka

Bramki : Damian Wąchała 41', 89', Bartosz Kut 57', Sebastian Frączek 70'.

Tęcza: D.Sajdak - Stojak ( Dawid Socha 46'), Wilk, Stokłosa, Waliszko - Hus ( Flaga 70'), Kustra ( Trybus 46'), Kamil Socha, Frączek - Wąchała, Kut.

Lepiej spotkanie rozpoczęli goście, którzy dość łatwo dochodzili do dogodnych okazji. W 10 minucie po zamieszaniu w polu karnym Tęczy, samobójczego gola zdobył Waliszko. Kilka minut później Wilk dotknął piłkę ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenastkę, pewnie wykorzystaną przez zawodnika Karpat. Tęcza groźnie atakowała, ale strzały Husa, Kuta i Wąchały w pięknym stylu bronił golkiper gości. W 41 minucie Kamil Socha zagrał piłkę do Wąchały, który strzałem lewą nogą pokonał dobrze dysponowanego bramkarza Klimkówki. W drugiej połowie na boisku dominowała Tęcza. Po błędzie obrony gości, bramkę wyrównującą zdobył Kut. Następnie aktywny Kut dwa razy przegrał pojedynek z bramkarzem gości. W 70 minucie Frączek uderzył z 15 metrów i piłka odbijając się od słupka wpadła do siatki. W 88 minucie po rzucie rożnym , jeden z zawodników Karpat doprowadził do remisu strzałem głową. Zaledwie minutę później Kamil Socha zagrał do Wąchały który w sytuacji sam na sam przelobował golkipera gości. Do szczęścia zabrakło zalewnie minuty ... W doliczonym czasie gry zawodnik Kilmkówki zdobył wyrównującą bramkę z rzutu wolnego z 20 metrów.

TRAMPKARZE

TĘCZA ZRĘCIN  3-2 Karpaty Klimkówka

Bramki : Damian Bracławicz x2, Radosław Bracławicz.

Tęcza : Kuroski - Zuzak, Kamil Prętnik, Igor Bracławicz, Kamil Szmyd - Radosław Bracławicz, Jakub Prętnik, Paluch , Widziszewski - Damian Bracławicz.

Trampkarze Tęczy po tym zwycięstwie umocnili się na pozycji lidera. Wygrana tym bardziej cieszy , że nasi młodzi zawodnicy grali w 10 , a od 60 minuty w 9 po kontuzji Kaila Szmyda . Dwie bramki zdobył Damian Bracławicz po ładnych strzałach z za pola karnego. 3 minuty przed koncem zwycięskiego gola dla Tęczy zdobył Radek Bracławicz strzałem z bliskiej odległości.