Kolejna wygrana Tęczy!

• autor: Szalom2, 2009-09-13 22:30
Tęcza Zręcin zdobyła kolejne 3 punkty. Tym razem udało się pokonać drużynę Wrzosu Krempna!
Wrzos Krempna 1-2 Tęcza Zręcin

Bramki: Wąchała 66', Dranka 70'
Kartki: Dranka (żółta), W. Żołna (żółta)

Tęcza: Mędrek- Gruszka, Limberger, Bałuka, Jasłowski- Wąchała, D. Żołna, Woźniak (Ł. Wilk 75'), Goleń ( Kut 83')- Dranka, W. Żołna

Tęcza wygrała kolejny mecz. Tym razem 3 punkty drużyna ze Zręcina może dopisać sobie po spotkaniu w Krempnej z miejscowym Wrzosem. Pierwsze minuty były dość ospałe. W 6 minucie groźnie strzelał Wąchała ale na posterunku był bramkarz gospodarzy. Dwie minuty później ładnie uderzał Dranka, ale piłka tym razem minęła słupek bramki Wrzosa. Najlepszą sytuację do zdobycia bramki dla Tęczy w pierwszej połowie miał Bałuka, który przestrzelił po dośrodkowaniu Wąchały z rzutu wolnego. W 27 minucie groźną akcję przeprowadzili piłkarze z Krempnej, ale strzał gospodarzy był niecelny. W odpowiedzi Wąchała minął kilku zawodników Wrzosa, strzelił na bramkę ale na posterunku stał bramkarz gospodarzy.W 34 minucie znowu groźnie zaatakowali gospodarze, ale i tym razem bez powodzenia. Pięć minut przed końcem pierwszej odsłony groźnie z rzutu wolnego uderzał D. Żołna.. Tuż przed przerwą najlepszej okazji do zdobycia bramki w tej części meczu nie wykorzystali gospodarze. Mocny strzał Wrzosa z najwyższym trudem na róg sparował Mędrek.
Po przerwie jako pierwsi groźnie zaatakowali miejscowi, którzy dwukrotnie, w 48 i 53 minucie, sprawdzali umiejętności Mędrka. W 60 minucie na środku boiska piłkę przejął Woźniak, pociągnął z nią kilka metrów i podał do W. Żołny, który wyszedł na czystą pozycję, minął bramkarza i z ostrego kąta uderzył na bramkę Wrzosa. Piłka niestety otarła się o słupek i wyszła w pole. W 66 minucie bardzo groźnie uderzył Woźniak, ale jego strzał na rzut rożny wybił bramkarz drużyny z Krempnej. Po wrzutce z rogu, piłka trafiła na 20 metr do Wąchały, który ładnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.
Po wznowieniu gry ładnie na bramkę przeciwnika uderzył Goleń. Tęcza zaczęła dominować na boisku. Przyniosło to efekt w 70 minucie, kiedy to W.Żołna podał do Dranki, a ten bez problemów pokonał golkipera gospodarzy.
Wrzos chciał koniecznie zmniejszyć straty. Udało im się to w 73 minucie, kiedy to zawodnik z Krempnej pokonał Mędrka strzałem w długi róg. To było jednak wszystko na co było stać drużynę gospodarzy.
W drużynie tęczy nastąpiły zmiany. Za zmęczonych Golenia i Woźniaka weszli trener Ł. Wilk i Kut, który zaliczył debiut w drużynie seniorskiej.W 90 minucie groźnie strzał Wilk, jednak jego strzał był niecelny. W doliczonym czasie gry Tęcza mogła zdobyć trzeciego gola. Po dośrodkowaniu w pole karne z piłką rozminął się Kut a uderzenie D. Żołny było minimalnie niecelne.
Mecz zakończył się zwycięstwem Tęczy 2:1

autor: ~anonim 2009-09-14 00:48:57

avatar Tęcza była górą.

autor: goLi_04 2009-09-14 11:01:12