Mecz na szczycie!

• autor: Szalom2, 2009-09-26 18:43
W 8 kolejce Klasy B Tęcza wyjeżdża do Nienaszowa! Bez wątpienia ten mecz można nazwać hitem kolejki bowiem spotykają się drużyny, które zajmują dwa pierwsze miejsca w ligowej tabeli. Obie ekipy zgromadziły do tej pory na swoim koncie po 14 punktów. Lepszy bilans bramkowy posiadają jednak nasi jutrzejsi przeciwnicy i to oni liderują tabeli po 7 kolejkach.
Obie drużyny solidarnie wygrały swoje ostatnie spotkania. Tęcza zwyciężyła na swoim stadionie Spartę Draganowa 1:0 natomiast nasi jutrzejsi rywale z Nienaszowa pokonali na wyjeździe LKS Warzyce 2:1.

W rywalizacji obu zespołów w poprzednim sezonie był "remis", gdyż na swoim stadionie góra było Tempo a w Zręcinie lepsza okazała się drużyna Tęczy!

Początek meczu na stadionie w Nienaszowie o godzinie 15:30.
Wyjazd (autobusem) o godzinie 14:30 spod sklepu!!!

Serdecznie zapraszamy!!!!

autor: ~BOLEK 2009-09-26 19:35:52

avatar Dacie rade tylko zagrajcie z głową !!