W środę do Warzyc !

• autor: Ziko1991, 2010-05-04 14:15

Zapowiedź jutrzejszego spotkania ...

Już w najbliższą środę Tęcza w ramach 14 kolejki wyjedzie do Warzyc. Przypomnijmy , że kolejka ta miała odbyć się 10 kwietnia, jednak została odwołana z powodu tragedii w Smoleńsku.
Tęcza podbudowana zwycięstwem po niedzielnym spotkaniu ze Spartą Osobnicą, będzie chciała zgarnąć kolejne 3 pkt. i umocnić się na pozycji lidera. Warzyce w niedzielę pokonały w Tarnowcu Maraton 4-3 i aktualnie zajmują 13 pozycję z dorobkiem 12 pkt. Tęcza aktualnie ma tyle samo punktów co prowadząca Jasiołka Szebnie, jednak drużyna ze Zręcina ma o jeden mecz rozegrany mniej. W Warzycach prawdopodobnie zabraknie Artura Golenia, który wyjechał do Krakowa.
Wyjazd planowany jest na godzinę 16.00. Zbiórka 15 minut wcześniej.
Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 17.00.

autor: goLi_04 2010-05-04 18:31:26

Profil goLi_04 w Futbolowo Szebnie maja chyba tyle samo meczów rozegranych co my tylko oni mieli zalegly z lekami z tamtej rundy jeszcze o ile sie nie myle.