Tęcza Zręcin - Dwór Kombornia (zapowiedź).

• autor: Limbo, 2010-09-18 00:56

Niewiele już czasu dzieli zawodników i kibiców do najbliższego meczu naszej drużyny. Po dwóch wyjazdowych kolejkach przyszła pora na rozegranie spotkania na własnym terenie. Nieprzyjemne wydarzenia w klubie w ostatnim czasie, a także niska frekwencja, nie są dobrą wróżbą, jednak nie ma powodu tracić wiary we własne możliwości. Gra toczyć się będzie o dużą stawkę, ponieważ obie drużyny w obliczu porażki, mogą znaleźć się na ogonku tabeli. Zwycięstwo natomiast zapewni (chwilowo) spokojny byt w środku tabeli.

Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu na mecz: LKS Tęcza Zręcin - LKS Dwór Kombornia o godzinie 15 w niedzielę.

Szersza charakterystyka w rozwinięciu.

Dwór Kombornia w każdej z dotychczasowych kolejek ligowych prowadzili ze swoimi rywalami zacięte boje, zwyciężając lub przegrywając tylko jednym trafieniem do siatki. Stosunek bramek tej drużyny wynosi 9-10. Swoje 6 punktów goście wywalczyli z Burzą Rogi i Ostoją Kołaczyce (oba mecze zakończyły się wynikiem 3:2 dla Komborni).

Tęcza prawdopodobnie będzie przystępowała do meczu bez napastnika Konrada Dranki, który wyjechał w sprawach prywatnych. reszta graczy powinna się stawić na stadionie. Po ubiegłotygodniowej porażce w Łężynach, Tęczowcy zaczynają rozumieć powagę sytuacji. 5 punktów w 5-ciu meczach to znacznie mniej niż byśmy sobie tego życzyli. Dodatkowo smuci niska skuteczność drużyny, gdzie w trzech z dotąd rozegranych konfrontacji nie strzeliliśmy bramek.

Pozostaje liczyć, że karta się odwróci i Tęcza zdobędzie upragniony komplet punktów.

autor: Ziko1991 2010-09-19 08:29:21

Profil Ziko1991 w Futbolowo Drana chyba da rade być :)

autor: Limbo_07 2010-09-19 12:42:38

Profil Limbo_07 w Futbolowo Bardzo mnie to cieszy.