Wjazd do Bieździedzy.

• autor: Limbo, 2010-10-08 14:30

Już w tą niedzielę Tęcza Zręcin podejmie w meczu wyjazdowym aktualnego lidera tabeli Orła Bieździedzę. Dotychczas nasi przyszli rywale zremisowali mecz u siebie z Korczyną i przegrali na wyjeździe z Rogami. W pozostałych spotkaniach odnosili zwycięstwa.

Tęcza w tym sezonie nie gra na najwyższym poziomie, ale uskrzydlona ostatnim zwycięstwem jest w stanie powalczyć z każdym. Zawodnicy zyskują tym większą motywację, im rywal jest mocniejszy, tak więc gracze na pewno nie wyjdą na boisko w oczekiwaniu na wyrok.

Sesje treningowe nie były zbyt obfite, jednak na ostatnim treningu doszło do ciekawego incydentu. Dwaj podstawowi zawodnicy naszego zespołu, którzy grają już ze sobą 4 lata, po raz pierwszy spotkali się na treningu. Spotkać ich razem, to jak zobaczyć kometę, więc nie oczekujmy na takie zjawisko w najbliższym czasie. Oby to była dobra wróżba na najbliższy czas.

Mecz Orzeł Bieździedza - Tęcza Zręcin o godzinie 14. wyjazd ze stałego miejsca o 12.30.

Wszystkich sympatyków i pozostałych zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

autor: goLi_04 2010-10-08 16:06:14

Profil goLi_04 w Futbolowo o kogo chodzi??;>

autor: Limbo_07 2010-10-08 17:26:44

Profil Limbo_07 w Futbolowo Napisałem to w ramach zagadki z polecenia rzeczonych osób, których godności pozostaną w ukryciu z ich życzenia :)