Orzeł Faliszówka - Tęcza Zręcin

• autor: Limbo, 2010-10-22 16:34

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do derbów gminy Chorkówka. Orzeł Faliszówka podejmował będzie na stadionie w Kopytowej Tęczę Zręcin. Nasza drużyna wyjdzie na mecz mocno osłabiona. Zabraknie Pawła Maciejewskiego (choroba), Tomasza Woźniaka (kontuzja kolana), Łukasza Wilka (pauza za  żółte kartki), Artura Golenia (pobyt na studiach). Orzeł niesiony ostatnio falą zwycięstw na pewno postawi trudne warunki, szczególnie, że jest to dla Tęczy mecz wyjazdowy. Nasza ekipa przechodzi obecnie kryzys, zarówno formy, jak i kadrowy, jednak na pewno mecz będzie ciekawym widowiskiem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w niedzielne przedpołudnie (mecz o godzinie 11) na stadion w Kopytowej. WYJAZD SAMOCHODAMI.