Kolejne derby.

• autor: Limbo, 2010-10-29 17:06

Ostatni mecz na swoim stadionie rozegra Tęcza w niedzielne popołudnie (31 października) o godzinie 14. Naszym rywalem będzie drużyna Victorii Kobylany, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Tęcza również uplasowała się dotychczas na trzecim miejscu, tyle, że licząc od końca. Należy jednak pamiętać, iż spotkania derbowe (derby gminy) rządzą się swoimi prawami. Po ubiegłotygodniowej absencji do składu powraca trzon zręcińskiej ekipy - Łukasz Wilk. Do Tęczowców dołączył także po występie w meczu z Faliszówką Jakub Widziszewski. Mecz na pewno będzie ciekawym widowiskiem, szczególnie, że dla obu zespołów punkty są niezwykle cenne (Victoria walczy o awans, Tęcza o utrzymanie).

Na spotkanie zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców amatorskiej piłki kopanej.