Kolejna potyczka u siebie.

• autor: Limbo, 2011-02-10 22:20

Trzeci mecz towarzyski w nabierającym rozpędu okresie przygotowawczym naszego zespołu rozegramy na swoim stadionie. Przeciwnikiem Tęczowców będzie występujący w Serie C Nowy Dwór Makowiska. Ekipa gości zajmuje po połowie rozgrywek 11. pozycję z dorobkiem punktowym identycznym jak Tęcza (12 pkt.). Co zaprezentują goście jest owiane mgłą tajemnicy, gdyż Tęcza nie spotykała się z ekipą Makowisk w ostatnich latach (a może nawet taki mecz jest po raz pierwszy?). Na pewno cieszy zwiększona nieco frekwencja treningowa, która miejmy nadzieję dopisze także w niedzielne popołudnie.

Mecz planowany jest na godzinę 13. Zbiórka zawodników 30 minut wcześniej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stadion o rzeczonej porze.