Z Zorzą 03 Łubienko w niedzielę.

• autor: Ziko1991, 2011-02-18 12:07

Kolejne spotkanie sparingowe rozegra Tęcza na swoim terenie z ekipą Zorzy 03 Łubienko. Drużyna ta jest w obecnych rozgrywkach beniaminkiem Klasy B. Dotychczas nasz najbliższy rywal ugrał 11 punktów lokując się na ostatnim miejscu w tabeli, jednak z realną szansą na utrzymanie.Podobnie jak nasza drużyna, Zorza płaci jeszcze frycowe po uzyskaniu awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Zapowiada się ciekawe spotkanie, na którego jakość mogą rzucić cień trudne warunki. Nasze boisko jest wciąż oblodzone i nic nie wskazuje, że sytuacja się zmieni. Przy takim stanie murawy kilku zawodników w ubiegłym tygodniu doznało lekkich urazów i stłuczeń, powodowanych upadkami.

Mecz Tęcza Zręcin - Zorza 03 Łubienko odbędzie się o godzinie 12 w niedzielę. Zbiórka zawodników 30 minut wcześniej.