Rozmowa z Łukaszem Wilkiem

• autor: Limbo, 2011-03-24 17:10

W rozszerzeniu krótki wywiad ze zręcińskim "The Special One" - Łukaszem Wilkiem, na progu wiosennych rozgrywek w krośnieńskiej Klasie A.

X: Jak oceniasz przygotowanie "Tęczy" do rundy rewanżowej w A-klasie?

Ł.W.: Przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęły się stosunkowo szybko, bo wystartowaliśmy już samym początkiem stycznia. Drużyna rozegrała sporo sparingów. Mam nadzieję, że teraz to będzie procentować w lidze.

X: Jakie według Ciebie są szanse na pozostanie w A-klasie?

Ł.W.: Szanse na utrzymanie są bardzo duże. Nie dopuszczam myśli innych niż o A-klasie

X: Czy zręciński zespół ma szansę zaskoczyć rywali wiosną, czy raczej będzie to mozolne kompletowanie punktów niezbędnych do utrzymania?

Ł.W.: Każdy punkt jest cenny,  naszym celem jest spokojne utrzymanie się. Sądzę, że ambicją i wolą walki zaskoczymy wszystkie drużyny.

X: Jak oceniasz frekwencję na treningach oraz zaangażowanie zawodników w okresie przygotowawczym?

Ł.W.: Ogólnie rzecz biorąc frekwencja na treningach była przeciętna - raz lepsza, raz gorsza. Jeśli zaś chodzi o zaangażowanie, to na pewno nikt nie przychodził, aby sobie odpuszczać.

X: Jakie są mocne strony drużyny, a co jest jeszcze do poprawy?

Ł.W.: Do poprawienia jest jeszcze bardzo dużo. Między innymi przystosowanie się do nowych  pozycji przez poszczególnych zawodników, aczkolwiek sparingi pokazały, że nie jest źle na tym gruncie. Nowe ustawienie może się okazać siłą naszej ekipy.

X: Dziękuję za rozmowę.

Ł.W. Dziękuję.

autor: Labondz 2011-03-25 07:16:32

Profil Labondz w Futbolowo Co za gość :)